Kuidas osta?

 

Toodete tellimiseks lisa tooted ostukorvi, vajutades toote peal olevale sinisele nupule „Lisa ostukorvi“.

• Tellimuse vormistamise alustamiseks vajuta nupule „Vormista ost“. Ostu vormistamisel on võimalik valida, kas vormistad ostu külalisena või koos kasutajaks  registreerumisega. 

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige Teile sobiv toodete tarneviis ja ning kontrollige oma tellimuse ülevaadet.

Kui kõik on korrektselt sisestatud, vajutage lingile „Kinnita tellimus“. Seepeale suunatakse Teid tellimuse eest tasumisele.

Kui valisite makseviisi all „Tasun pangalingiga“, siis suunatakse Teid otse panka tellimuse eest tasuma.

Kui valisite "Soovin e-mailile ettemaksuarvet ja tasun ülekandega", siis saadetakse Teie e-mailile tellimuse kinnitus, mille alusel saate teha ülekande. Andmed makse sooritamiseks leiate tellimuse kinnituselt. 

Tellimust hakatakse täitma, kui tellimuse eest on laekunud vähemalt 50% tellimuse summast.

Tasumata tellimused annuleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.


 Kui ostjaks on riigiasutus või muu avalikõiguslik isik, siis palume saata tellimus e-posti aadressile info@sporttrend.ee. Tellimus on võimalik esitada ka läbi e-poe. Tellimust vormistades palun valige makseviisiks - soovin e-mailile arvet ja tasun ülekandega. Ettevõtte väljale lisada asutuse nimi.


         Esto järelmaksuga

         Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi,
         Smart-ID või Mobiili-ID abil.

         ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa.
         Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

 


         Pangalingiga

         Pangalingiga on võimalik tasuda Swedbank, SEB Pank, LHV, Luminor, Coop pank klientidel. Peale tellimuse vormistamist suunatakse Teid valitud internetipanka. Seal näete eeltäidetud maksekorraldust,               kus on kirjas summa, mis  kuulub tasumisele. Pangalingiga saab tasuda kogu summa ehk 100% tellimuse maksumusest. Peale maksekorralduse kinnitamist lahku internetipangast vajutades nuppu "Tagasi           kaupmehe juurde".

 

         Pangaülekandega

         Peale tellimuse vormistamist saadame Teie e-postile tellimuse kinnituse, kust leiate ka makse tegemiseks vajalikud rekvisiidid. Võtame tellimuse töösse juhul, kui 7-päeva jooksul laekub vähemalt 50%
         tellimuse maksumusest. Kui makse ei ole 7 päeva möödumisel meie kontole laekunud, siis loeme seda sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. Ülekande selgitusse tuleb kirjutada
         tellimuse number.

         Ülekandeid on võimalik teha järgmistele SportTrend OÜ arvelduskontodele:

         Swedbank:  EE732200221058649593 

         SEB:  EE711010220226336221


         E-arvega ostjaks juriidiline isik

         Vali tellimuse vormistamise lehel makseviisiks: Tasun ülekandega, soovin e-postile arvet / soovin e-arvet.