Makseviisid

 

Esto järelmaksuga

         Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi,
         Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa.
Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

 


Pangalingiga

Pangalingiga on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Luminor, Coop ja LHV klientidel. Peale tellimuse vormistamist suunatakse Teid valitud internetipanka. Seal näete eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas summa, mis kuulub tasumisele. Pangalingiga saab tasuda kogu summa ehk 100% tellimuse maksumusest. Peale maksekorralduse kinnitamist lahku internetipangast vajutades nuppu "Tagasi kaupmehe juurde".

 

Ülekandega pangakontole

Peale tellimuse vormistamist saadame Teie e-postile tellimuse kinnituse, kust leiate ka makse tegemiseks vajalikud rekvisiidid. Võtame tellimuse töösse juhul, kui 7-päeva jooksul laekub vähemalt 50% tellimuse maksumusest. Kui makse ei ole 7 päeva möödumisel meie kontole laekunud, siis loeme seda sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse. Ülekande selgitusse tuleb kirjutada tellimuse number.

Ülekandeid on võimalik teha järgmistele SportTrend OÜ arvelduskontodele:

Swedbank:  EE732200221058649593 

SEB:  EE711010220226336221

 

         E-arvega ostjaks avalikõiguslik juriidiline isik

         Palume saata tellimus e-posti aadressile info@sporttrend.ee. E-arve tellimus on võimalik esitada ka läbi e-poe. Tellimust vormistades palun valige makseviisiks - Tasun ülekandega, soovin             e-postile arvet / soovin e-arvet. Ettevõtte väljale lisada asutuse nimi. Kui kaubasaajaks on teine asutus kui maksja siis lisada mõlema asutuse nimed.